Oferta pracy

Niezależny Agent Nieruchomości

RE/MAX Polska

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie relacji z Klientami

  • kompleksowa obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność

  • zaangażowanie, chęci do dalszego rozwoju, pozytywne nastawienie

  • dążenie do realizacji założonych celów, systematyczna praca

To oferujemy

  • model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów

  • wsparcie marketingowe

  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność

  • minimum 150 dni profesjonalnego szkolenia oraz pełne wdrożenie

  • wsparcie doświadczonego mentora, na którego zawsze będziesz mógł liczyć

  • wsparcie administratora biura, który pomoże Ci w prowadzeniu każdej transakcji

  • przejrzystą ścieżkę kariery

  • możliwość stworzenia własnego zespołu

  • narzędzia sprzedażowe - oprogramowanie CRM, dostęp do bazy klientów

  • własną stronę www

  • międzynarodowe i polskie szkolenia i konferencje RE/MAX

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

RE/MAX to międzynarodowa sieć biur nieruchomości z know-how opartym o niemal 50 letnie doświadczenie. To stabilna, mocna i rozpoznawalna marka na całym świecie. Obecnie partnerami RE/MAX jest ponad 130000 agentów w 110 krajach. Agenci działają lokalnie ale mogą korzystać z globalnego zasięgu.

Jako jedyni posiadamy własną Akademię Szkoleń oraz oferujemy bezpłatne Dni Otwarte dla osób zainteresowanych zawodem agenta nieruchomości.

Obecnie trwa kampania #22robimytoinaczej podczas której koszt uzyskania licencji agenta RE/MAX został obniżony o połowę.

RE/MAX jest idealnym partnerem biznesowym w drodze do Twojej wolności finansowej i Twojego dalszego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy