Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Niezależny partner biznesowy - Ogólnopolska sieć partnerska

DATA Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

5 00050 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działalności gospodarczej przez cały okres trwania umowy partnerskiej.

  • Prowadzenie partnerstwa/oddziału w formie stacjonarnej lub mobilnej jako podstawowej jednostki organizacyjnej Sieci Partnerskiej DATA Partners Sp. z o.o. należącej do DATA Software Sp. z o.o.

  • Nieustanne doskonalenie wiedzy i umiejętności produktowych, marketingowych oraz sprzedażowych przy wsparciu centrali DATA Software Sp. z o.o. oraz wszystkich marek należących do całej grupy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe – łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi.

  • Profil osobowościowy: silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności analityczne, dokładność, terminowość, wytrwałość.

  • Wykształcenie co najmniej średnie.

To oferujemy

  • Uruchomienie Twojej partnerskiej strony internetowej – z możliwością dostępu do systemu CMS, dzięki któremu będziesz mógł dodawać lub zmieniać zawartość strony.

  • Sprawdzony i skuteczny model przedstawiania ofert Klientom zainteresowanym reklamą w Internecie.

  • Pakiet szkoleń kompleksowo przygotowujący do działalności jako niezależny partner biznesowy, dostosowany do specyfiki naszego biznesu. Szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów-praktyków z udokumentowanymi sukcesami, dzięki którym poznasz tajniki i metody sprzedaży naszych produktów oraz będziesz potrafił radzić sobie z konkurencją i skutecznie finalizować transakcje z Klientami.

  • Cykliczne warsztaty i spotkania szkoleniowe Partnerów (stacjonarne oraz online) dające możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz wymiany doświadczeń w dynamicznie rozwijającym się zespole – dla nas najważniejsi są ludzie, którzy tworzą sieć partnerską i dlatego stawiamy na ich rozwój!

  • Zespół ponad 30 doświadczonych grafików i programistów do realizacji zleceń potencjalnych klientów.

  • Fachowe doradztwo w organizacji i uruchomieniu ewentualnego punktu/oddziału Naszej grupy.

  • Wsparcie marketingowe, sprzedażowe i produktowe.

  • Dedykowanego opiekuna firmy.

  • Niskie ceny na wykonywane przez Nas usługi – co przyczyni się do większej marży dla Klienta.

  • Leady biznesowe zgodnie z lokalizacją partnerską – trafiające przez Nasze wszystkie strony internetowe.

  • Całą gamę naszych produktów które oferują wszystkie Nasze marki oraz firmy należące do grupy DATA Software Sp. z o.o.

  • Pakiet graficzny np. wizytówki, ulotki, ewentualnie inne materiały reklamowe wedle uznania.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • nagrody dla najlepszego partnera

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa/Spotkanie online z wybranymi kandydatami.

2

Przesłanie po spotkaniu wzoru umowy partnerskiej.

3

Wzajemna decyzja o współpracy - zawarcie umowy partnerskiej.

4

Dokonanie opłaty wstępnej do wyboru w dwóch wariantach.

5

Wdrożenie Partnera DATA Software (szkolenia, konsultacje).

6

Wdrożenie partnerskiej strony internetowej.

7

Przedstawienie wszystkich produktów oraz marek.

8

Rozpoczęcie długofalowej współpracy partnerskiej.

DATA Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Od ponad 15 lat projektujemy i tworzymy solidne, nowoczesne i funkcjonalne strony www. Niezależnie od tego czy mamy do wykonania prostą wizytówkę internetową, czy realizację dużego serwisu internetowego lub portalu – tworzymy i projektujemy strony internetowe, które wyróżnią Państwa firmę lub markę na rynku.

Specjalizujemy się w projektowaniu, konsultingu, wdrażaniu oraz integracji innowacyjnych systemów informatycznych. Naszym celem jest usprawnienie procesów biznesowych, związanych z zarządzaniem firmą oraz relacjach B2B i B2C. Oferujemy kompleksowe i elastyczne rozwiązania informatyczne, które skutecznie wspomagają komunikację z Klientem, Partnerami i Współpracownikami poprzez dostarczanie usług integracji systemów informatycznych.

Lubimy angażować się w każdy projekt. Naszym celem jest tworzenie i projektowanie strony internetowych i sklepów, które będą odnosić sukces. Powierz Twój biznes rzetelnej firmie. Zdaj się na naszą wiedzę i kreatywność. Zapewniamy miłą współpracę, najwyższą jakość wykonania, terminowość i wsparcie.

Projektowanie to dla Nas niekończąca się przygoda – rozpocznij tą przygodę z Nami.

Aktualności / Ogólnopolska Sieć Partnerska - fb.com/DATAPartnersPL

Przewiń do profilu firmy

Opłaty:

Jednorazowa opłata do wyboru w dwóch wariantach współpracy:

• I Wariant – opłata za przystąpienie do sieci partnerskiej wynosi 5.000 pln + VAT + 25% prowizji od zysku od każdego klienta.

• II Wariant – opłata za przystąpienie do sieci partnerskiej wynosi 15.000 pln + VAT + bez prowizji od zysku od każdego klienta.

Na co składa się opłata:

  • Partnerska strona internetowa.

  • Wszystkie wzory umów, dokumentów do wycen i cenników.

  • Indywidualny opiekun firmy.

  • Pakiet szkoleń kompleksowo przygotowujący do działalności jako niezależny partner biznesowy, dostosowany do specyfiki naszego biznesu.

  • Cykliczne warsztaty i spotkania szkoleniowe Partnerów (stacjonarne oraz online).

  • Leady biznesowe zgodnie z lokalizacją partnerską.

  • Dostęp do całej oferty produktowej DATA Software Sp. z o.o.