Niezależny Przedstawiciel Handlowy

  • Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Stąporków, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 02.09.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 02.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu: Niezależnych Przedstawicieli i Agentów- Lokalnie działające osoby i firmy zainteresowane współpracą w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa istniejących odbiorców
    • Doradztwo i sprzedaż produktów
    • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
    • Obsługa posprzedażowa Klientów firmy
    • Zachowanie wysokich standardów obsługi Klienta
    • Przedsiębiorczość i nastawienie na osiągnięcie celu
    • Mile widziane osoby z branzy OZE, energii, finansów z doświadczeniem w sprzedaży lub obsłudze Klienta
    • Wymagana działalność gospodarcza

    Oferujemy:

    • Pracę w atrakcyjnej, rozwojowej branży
    • Produkty najwyższej jakości
    • Wysokie, nieograniczone prowizje
    • Dowolne formy współpracy
    • Dołącz do naszego Zespołu i do najszybciej rozwijającej się branży w Polsce!
    • Zapraszamy do aplikowania
    • Wynagrodzenie prowizyjne
    O nas:
    Kompleksowo obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie inwestycji PV. W naszych instalacjach używamy najnowocześniejszych na świecie paneli fotowoltaicznych Hanplast Solar - produkowanych w Polsce, z polskimi gwarancjami, opartych szwajcarska linie technologiczna. Jesteśmy liderem technologicznym na rynku z zakresu Odnawialnych Zródeł Energii. Pracując z nami, pracujesz bezpośrednio z polskim producentem paneli.

    Jeśli chcesz mieć bezpośredni wpływ na kształt rynku energetycznego chroniącego bezpośrednio środowisko w oparciu o technologię przyszłości to możesz zrobić to z NAMI!!!