Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nocny Audytor

Hossa.biz Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bitwy pod Płowcami 54

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów rozliczeniowych oraz weryfikacja ich poprawności

  • wykonywanie nocnego audytu hotelu

  • obsługa Gości

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • znajomość systemu Opera i/lub Fidelio

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w hotelu przy bezpośredniej obsłudze gości

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • gotowość do pracy w godzinach nocnych

  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre

To oferujemy

  • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ubezpieczenia grupowe, karta Multisport

  • komfortowe warunki pracy –lunche pracownicze w preferencyjnej cenie

  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach Radisson na całym świecie również dla rodziny i przyjaciół

  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych

  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR

  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi

  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa , spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Radisson Blu Hotel, Sopot to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w kameralnej części Sopotu w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej oferty kulturowej czy prozdrowotnej dedykowanej mieszkańcom Trójmiasta.

Do dyspozycji Gości pozostaje 219 komfortowych pokoi w autorskich aranżacjach, strefa Wellness z 12 gabinetami oferującymi różnorodne metody pielęgnacji i kosmetologii, strefa basenowa oraz saunarium, profesjonalna przestrzeń fitness, a także Joga House. Ofertę uzupełnia restauracja ze śródziemnomorskim menu, szerokim wyborem win z własnej winnicy w Dolinie Rodanu oraz lokalnie ważonym piwem. Radisson Blu Hotel, Sopot to również nowy wymiar spotkań. Hotel dysponuje największą przestrzenią konferencyjną w Trójmieście z oryginalnie zaprojektowanym, multifunkcjonalnym pawilonem.

Przewiń do profilu firmy