Logo Pracuj.pl

Nocny Audytor

Radisson Collection Hotel, WarsawO firmie

  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Radisson Collection Hotel, Warsaw

Grzybowska 24

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy Nocnego Audyora który dołączy do naszego dynamicznego zespołu w Hotelu Radisson Collection w Warszawie.

Skupiamy się na Tobie jako osobie, Twoich umiejętnościach, talentach i pasji - nie tylko na Twoim CV. Chodzi przede wszystkim o Twoje nastawienie i sposób myślenia, a resztę możesz rozwijać razem z nami.

Nasz zespół Recepcji jest sercem Hotelu, gdzie zapewniamy uśmiechnięte, ciepłe powitanie i dążymy do zapewnienia Gościom doświadczenia, które przekracza wszelkie oczekiwania i tworzy niezapomniane wrażenia.

• Nasi Nocni Audytorzy kochają zgiełk życia! To nie jest tylko check-in i check-out. To różnorodność wszystkiego, co się dzieje pomiędzy i budowanie niezapomnianych wrażeń

Twój zakres obowiązków:

• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości i płynnej pracy Działu Recepcji podczas nocnej zmiany,

• Meldowanie i wymeldowywanie Gości w sposób profesjonalny i przyjazny,

• Odbieranie telefonów, udzielanie informacji o hotelu i przyjmowanie rezerwacji,

• Szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,

• Realizacja nocnego audytu,

Jako Nocny Audytor dołączysz do zespołu, którego pasją jest dostarczanie niesamowitych usług, gdzie wierzymy, że wszystko jest możliwe, jednocześnie dobrze się bawiąc we wszystkim, co robimy!

Nasze wymagania

  • Elastyczność i pozytywne nastawienie Yes I Can!
  • Dbałość o szczegóły
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Pasja do tworzenia wyjątkowej obsługi
  • Umiejętność pracy zespołowej w celu zapewnienia zadowolenia Gości
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

To oferujemy

  • Specjalne stawki dla członków naszego zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w naszych hotelach
  • Nasze przekonanie o kulturze "My rozwijamy talenty, a talenty rozwijają nas" bierzemy sobie do serca. Z nami skorzystasz z szerokiego wachlarza ofert rozwojowych wspierających Twoją naukę i rozwój już od pierwszego dnia pracy. Obejmuje to indywidualny plan rozwoju oraz nieograniczony dostęp do ponad 20 tysięcy modułów i programów szkoleniowych w ramach Radisson Academy
  • Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu każdego dnia razem z członkami naszego zespołu w hotelu i w lokalnych społecznościach, gdzie pracujemy nad tworzeniem wspólnej wartości, lepszej przyszłości i lepszej planety dla wszystkich
  • Stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji
  • Obiady w stołówce pracowniczej
  • Uniform o którego pranie i prasowanie dbamy my

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Radisson Hotel Group

Radisson Hotel Group jest jedną z największych na świecie grup hotelowych, posiadającą dziewięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1600 hoteli w 120 krajach, działających i będących w trakcie rozwoju. Nadrzędną obietnicą marki Grupy jest Every Moment Matters z charakterystycznym etosem obsługi Yes I Can!

Ludzie są w centrum naszego sukcesu biznesowego i przyszłości. Nasi ludzie są prawdziwymi Moment Makers i razem tworzymy kulturę, ducha, środowisko i możliwości, które pozwalają Ci być najlepszym, każdego dnia, wszędzie i za każdym razem. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.

Portfolio Radisson Hotel Group obejmuje marki Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz prizeotel połączone pod jedną marką handlową Radisson Hotels.

Radisson Collection Hotel, Warsaw, znajduje się w sercu warszawskiej dzielnicy biznesowej, niedaleko pięknego starego miasta, wielu interesujących ośrodków kulturowych oraz najważniejszych budynków biurowych. Każdy z 309 pokojów i apartamentów posiada współczesny wystrój doprawiony designerskimi akcentami oraz wiele udogodnień. Nasz elegancki hotel posiada również nowoczesne zaplecze do organizacji wydarzeń różnego rodzaju, wspaniałą restaurację serwującą lokalne przysmaki oraz tętniący życiem lobby bar.

Nocny Audytor, Grzybowska 24, Śródmieście, Warszawa