Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Nocny Pracownik w Magazynie (m/k/d)

Gi Group Deutschland GmbH

  • Lipsk, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Rekrutujemy dla najbardziej rozpoznawalnych firm dostawczych i motoryzacyjnych. Z Gi Group znajdziesz pracę jakiej szukasz i możliwości dalszego rozwoju.

Nasz Klient jest pierwszym regionalnym lotniskiem cargo w Europie. Nowe miejsce stwarza dodatkowe możliwości dla klientów firmy w Niemczech i na całym kontynencie.

Paczki są sortowane na miejscu i załadowywane do samolotów.

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozadunek kontenerów towarowych, palet i pojazdw

  • Sortowanie przesyłek

  • Dokumentacja wysyłki towaru z magazynu

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość angielskiego lub niemieckiego od B1

  • Niekaralność

  • Dokumentacja zatrudnienia 5 lat wstecz

  • Gotowość do przeprowadzki i pracy na zmianach nocnych

Pracodawca oferuje

  • 16,50 €/h brutto, +25% za zmianę nocną, 70% za niedziele i 120% za święta

  • Dodatek 500€ brutto miesięcznie za relokację

  • Zakwaterowanie w pobliżu magazynu

  • Wolne soboty

W razie pytań

Neuer Zollhof 3,40221 Düsseldorf

Mobile: +4915785320329

E-mail : [email protected]

www.gigroup.de