Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • TypeScript

  • NestJS

  • Express

  • MongoDB

  • MySQL

  • Docker

  • Git

Mile widziane

  • GraphQL

  • Yarn

  • React.js

  • Redux

O projekcie

Działamy w oparciu o Scrum, cenimy sobie współpracę w luźniej, koleżeńskiej atmosferze oraz nastawienie na działanie.

Realizujemy projekty dla polskich i międzynarodowych klientów oraz rozwijamy kilka własnych produktów. Wspiera nas w tym nasz Dział R&D, który stale wyszukuje kolejne nowinki i rozwiązania w obszarze rozszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji i deep learningu.

Twój zakres obowiązków

  • Jako Node.js Developerów będziesz współpracował przy tworzeniu aplikacji, dzięki której osoby, którym zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i komfortu we własnym domu mogą korzystać z nowoczesnego systemu IoT z zakresu smart home i home security.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym w Node.js

  • bardzo dobra znajomość standardu ES6 i nowszych

  • dobra znajomość TypeScript

  • znajomość NestJS lub Express

  • doświadczenie w tworzeniu serwerów REST Api

  • dobra znajomość dokumentowych (MongoDB) oraz relacyjnych (MySQL) baz danych

  • praktyczna znajomość platformy Docker

  • znajomość narzędzia Git oraz modelu pracy GitFlow

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • komunikatywna znajomość języka polskiego (min. B2)

  • znajomość pracy wg metodyki Agile

  • doświadczenie w tworzeniu serwerów GraphQL

  • znajomość narzędzia Yarn

  • dobra znajomość React + Redux

  • znajomość zagadnień związanych z architekturą opartą o mikroserwisy

  • opanowana tematyka automatyzacji (Continuous Integration)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • udział w projektach realizowanych dla klientów z całego świata

  • otwartą i sprawną komunikację oraz wsparcie zespołu w każdej sytuacji

  • dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy

  • możliwość 100% pracy zdalnej

  • możliwość uczestnictwa w czasie pracy w niekomercyjnych mini-projektach, dzięki którym możesz przetestować swoje siły w nowych obszarach i technologiach, z którymi nie masz do czynienia na co dzień

  • dodatkowa przestrzeń do rozwoju w ramach inicjatyw obszaru technicznego (m.in. spotkania knowledge-sharing'owe)

  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną

  • indywidualny budżet szkoleniowy oraz dostęp do PluralSight

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Rozmowa techniczna

Jesteśmy software house’m z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Białymstoku. Realizujemy projekty dla klientów z całego świata oraz rozwijamy kilka własnych produktów. Naszą firmę tworzy obecnie 110 utalentowanych pasjonatów IT, którzy współpracują w małych autonomicznych zespołach, zachowując płaską strukturę i luźną, koleżeńską atmosferę.

Poza programowaniem, mamy obsesję na punkcie nowych technologii, a nasz Dział R&D prowadzi badania z obszarów rozszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji i deep learningu oraz pracuje nad ich komercyjnym zastosowaniem w automatyzacji procesów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy