Oferta pracy

Node.js Developer

CLEARCODE SERVICES S.A.

10 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • node.js

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmował?

Jako Node.js Developer skupisz się głównie na dostarczaniu działającego oprogramowania, ale będziesz miał również możliwość poszerzenia swojego doświadczenia w projektowaniu architektury aplikacji, zarządzaniu infrastrukturą czy w kontaktach z klientami – oczywiście, jeśli zechcesz.

W jakim teamie będziesz pracował?

W Clearcode zależy nam na tym, by pracować w stałym zespole, do którego dobieramy projekt, a nie na odwrót. Aktualnie zapotrzebowanie na Node.js Developerów mamy aż w trzech zespołach developerskich, które łączy kilka wyjątkowych wartości: zaangażowanie i podejmowanie wspólnych decyzji, tworzenie kodu najwyższej jakości oraz budowanie miejsca pracy, w którym wszyscy czujemy się dobrze :)

Nasze wymagania

  • Masz conajmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w JavaScript i Node.js;

  • Bardzo dobrze znasz rozwiązania webowe;

  • Znasz relacyjne bazy danych;

  • Czujesz się dobrze w pracy z Shell, Gitem i Dockerem;

  • Komunikacja z klientem w języku angielskim nie jest dla Ciebie problemem;

  • Lubisz pracować z zespołem, który gra do jednej bramki.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z usługami chmurowymi (stawiamy na AWS);

  • Praktyka w korzystaniu z Dockera i Kubernetesa;

  • Masz doświadczenie w pracy z Typescript;

  • Znasz podstawy Go/Pythona/Basha;

  • Lubisz korzystać z dobrych praktyk CI/CD.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • project manager

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 10 000 – 18 000 PLN netto na B2B (jest również możliwość zatrudnienia na UoP);

  • 23 płatne dni wolne od świadczenia usług (+ Wigilia i Sylwester);

  • Dostęp do systemu Kafeterii MyBenefit, firmowej biblioteczki, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego;

  • Możliwość pracy całkowicie zdalnej lub hybrdowej – Ty wybierasz;

  • Stały zespół i doświadczenie, na którym zawsze można polegać;

  • Możliwość kształtowania swojego zespołu i autonomię pracy;

  • Self Development Day, czyli dzień, w którym stawiasz na własny rozwój;

  • Dofinansowanie do udziału w konferencjach, ale również masę oddolnych inicjatyw wewnętrznych (ITDepends, TechBlog, Beer&Bacon, nauka angielskiego);

  • Szansę na rozwijanie kompetencji i umiejętności w wielu dziedzinach;

  • Możliwość poszerzenia swojego doświadczenia w obszarach Big Data, Cloud Development (AWS) i Serverless Computing;

  • Stawiamy na dobry klimat i fajnych ludzi na pokładzie, dlatego na pewno czeka Cię u nas super atmosfera.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Kompleksowa rozmowa rekrutacyjna

W Clearcode dbamy nie tylko o świetną jakość naszego kodu, ale też o budowanie bezkonkurencyjnego miejsca pracy, w którym to Ty wyznaczasz swój kierunek rozwoju. Od 2009 roku specjalizujemy się w branży AdTech i MarTech, która dostarcza nam sporo wyzwań m.in. z zakresu skalowalności i przetwarzania dużych ilości danych. Pracujemy w stałych autonomicznych zespołach i każdego dnia tworzymy naprawdę czysty kod.

Przewiń do profilu firmy