Oferta pracy

Node.js Engineer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
10 90018 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 70021 100 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • JavaScript

  • Python

Mile widziane

  • CI/CD

  • SQL

  • NoSQL

System operacyjny

O projekcie

Ring Publishing (http://ringpublishing.com) to kompleksowa platforma wydawnicza dla cyfrowych mediów wspierająca marki medialne online oraz w druku. Dzięki automatyzacji dostarcza innowacyjnych rozwiązań w dwunastu krajach na całym świecie.

W ramach rozwoju Ring Publishing szukamy Senior Engineera, który dołączy do zespołu rozwijającego obszar Content Management Platform (https://ringpublishing.com/product/brand-ring/website-framework/8m0kkt0), będącego kluczowym elementem całego rozwiązania.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która posiada praktyczne umiejętności w tworzeniu aplikacji pracujących w środowisku rozproszonym oraz bazodanowym. Opieramy się o technologie między innymi takie jak: Node.js, Python wykorzystując do tego zwinne podejście Scrum’owe. Korzystamy z rozwiązań CI/CD, TDD oraz chmury AWS.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój skalowalnego systemu przechowywania i organizowania treści cyfrowych

  • Tworzenie nowych jak i zmianami istniejących funkcjonalności systemu w oparciu o mikroserwisy (Node.js, Python) działające na chmurze AWS oraz warstwę bazodanową (Aurora, DynamoDB, ElasticSearch, Redis).

  • Rozwój publicznego API (GraphQL, REST) systemu z zachowaniem wypracowanych standardów jakościowych

  • Uczestniczenie w procesie rewizji tworzonego kodu, wdrażania oraz utrzymania i monitoringu produktu

  • Usuwanie awarii i eliminowanie źródeł ich występowania

  • Współpracę z pozostałymi członkami zespołów Ring Publishing nad tworzeniem spójnego globalnego rozwiązania

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej umiejętności programowania asynchronicznego po stronie backendu

  • (Python lub Node.js)

  • Doświadczenia w tworzenie aplikacji w środowisku mikroserwisów

  • Znajomości baz danych (SQL, NoSQL)

  • Umiejętności strategicznego i twórczego myślenia - zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów biznesowych

  • Znajomości rozwiązań CI/CD (stos Atlassian lub podobny)

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej produktu

  • Samodzielności, samoorganizacji i dobrego zarządzania czasem

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • product owner

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego dzięki realizacji projektu Ring Publishing dla międzynarodowych firm z branży medialnej i technologicznej (m.in. Onet.pl, Newsweek, Forbes)

  • Możliwość wpływania na rozwój całego produktu poprzez uczestniczenie w Architecture Board

  • Prace zdalną połączoną ze wspólnymi spotkaniami w siedzibie firmy

  • Pracę z najnowszymi technologiami przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań opartych o stosy Atlassian oraz Amazon Web Services

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy