Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

NodeJS/PHP senior developer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Time Solutions Sp. z o.o. to firma technologiczna typu (SaaS), która zajmuje się tworzeniem i rozpowszechnianiem oprogramowania (www.timecamp.com), pozwalającego na monitorowanie czasu pracy na Windows, Mac, Linux, Android, iPad i iPhone. Wierzymy, że dzięki pracy całego zespołu, jesteśmy w stanie stworzyć najlepszy produkt do time trackingu. Posiadamy 1600 klientów z całego świata, jesteśmy też liderem na polskim rynku.
    Miejsce pracy: Wrocław

    Sposób pracy:

    • pracujemy w zespołach ok. 5-osobowych w SCRUMie;
    • premiujemy samorozwój i inicjatywę.

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne;
    • bardzo dobra znajomość praktyk programowania, w szczególności aplikacji webowych;
    • bardzo dobra znajomość NodeJS (express itp.);
    • dobra znajomość języka PHP;
    • dobra znajomość MySQL;
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Zakres obowiązków:

    • W związku ze stopniową migracją naszego oprogramowania na NodeJS Twoimi obowiązkami będą:
    • projektowanie architektury dla nowego systemu zgodnie z najlepszymi praktykami;
    • pisanie, analizowanie oraz służenie pomocą nt. legacy kodu PHP oraz nowego kodu w NodeJS;
    • kierowanie zespołem.

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
    • wyjścia integracyjne.

    Dostępne formy współpracy:

    • B2B
    • umowa o pracę
    • umowa o dzieło

    Widełki płacowe:

    • do 12000 zł + VAT B2B

    Miejsce pracy:

    • w naszym biurze we Wrocławiu przy al. Wiśniowej 36a lok. 311
    • możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu;
    • nowy laptop do wyboru;
    • dodatkowy monitor lub dwa.

    Proces rekrutacji:

    • rozwiązanie testu programistycznego na 13 pkt lub więcej;
    • rozmowa telefoniczna z CTO;
    • dzień próbny w naszym biurze polegający na:
      • krótkiej rozmowie;
      • rozwiązaniu standardowego zadania dla kandydatów na to stanowisko (trwa to ok. 3h, ale nie nakładamy limitu czasowego);
      • wyjaśnieniu zaproponowanego rozwiązania;
    • decyzja na temat przyjęcia lub odrzucenia kandydata w ciągu 3 dni roboczych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Przy składaniu aplikacji prosimy dodać klauzulę:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Time Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)."