Nowa firma w Dąbrowie Górniczej_otwieramy rekrutację dla Operatorów

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nasz Klient to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji tektur.

W 2022 Firma otwiera nową inwestycję w Dąbrowie Górniczej Tucznawa.

Szukamy kandydatów gotowych do rocznego szkolenia w obecnej fabryce w Gostyniu. Docelowo taki pracownik będzie miał możliwość szkolenia nowych osób w momencie otwarcia zakładu.

Nowa firma w Dąbrowie Górniczej_otwieramy rekrutację dla OperatorówNumer ref.: CO/03/2021/SOS/MG

Nasz Klient zapewnia:

  • Zakwaterowanie w hotelu na wymagany czas szkolenia
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie co miesiąc do 500 zł
  • Możliwość szybkiego awansu na wyższe stanowisko
  • Benefity: karnet na basen, ubezpieczenie grupowe PZU, opieka medyczna
  • Premie świąteczne
  • Szkolenia i wdrożenia do pracy

Szukamy kandydatów:

  • Gotowych na relokację do Gostynia na około rok czasu
  • Mających doświadczenie w pracy na stanowisku operator maszyn produkcyjnych lub pokrewnych
  • Dyspozycyjnych do pracy w systemie zmianowym
  • Mających stabilne okresy zatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • Ustawienie parametrów na maszynie
  • Obsługa maszyn tnących
  • Pilnowanie procesu produkcji, norm i wytycznych procesu
  • Realizacja założonego planu produkcyjnego
  • Raportowanie pracy, obsługa tabletu i wewnętrznego systemu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio w firmie.

Ogłoszenie archiwalne