Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nowoczesna Samodzielna Księgowa / Nowoczesny Samodzielny Księgowy (Enova365)

Value Finance sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie, stałe wsparcie klientów Value Finance w rozwoju ich firm oraz stała współpraca z Dyrektorami Finansowymi i Analitykami Value Finance

  • Nadzorowanie procesu księgowania i analizowania ksiąg rachunkowych

  • Czuwanie nad zgodnością dokumentacji, procedur księgowych, sprawozdań i raportów finansowych – z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi

  • Analizowanie kont księgowych i weryfikacja poprawności rozliczeń

  • Wyliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)

  • Raportowanie do podmiotów zewnętrznych np. GUS, NBP, etc.

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami.

Nasze wymagania

  • Czujesz się biegła/y w obsłudze programu księgowego Enova365 (konieczne),

  • Jesteś osobą łączącą zainteresowanie księgowością z ciekawością biznesu,

  • Szukasz miejsca, gdzie Twoja praca będzie doceniana i aktywnie wykorzystywana jako podstawa do budowy zaawansowanych raportów analitycznych, wspierających klientów w rozwoju,

  • Posiadasz ugruntowane, minimum 5-letnim doświadczeniem zawodowe (konieczne doświadczenie w biurze księgowym),

  • Znasz zasady rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • Cechuje cię umiejętność pracy w zespole, logiczne myślenie, terminowość i sumienność,

  • Posiadasz wykształcenie z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii,

  • Jeśli na powyższe odpowiadasz "TAK, to o mnie" -> APLIKUJ! Stworzysz z nami miejsce, gdzie księgowe nadążają za wyzwaniami czasów a ich praca jest doceniana. Nie obiecujemy, że będzie łatwo, bo wyzwania gwarantujemy. Ale dobrze rozwiązane problemy księgowe dają nam poczucie dumy i olbrzymi wkład do analiz finansowych, a w konsekwencji trafione decyzje biznesowe!

To oferujemy

  • Dużą intelektualną przygodę i możliwość udziału w tworzeniu nowej jakości na rynku,

  • Zupełnie inne doświadczenie finansów oraz ciekawy model współpracy,

  • Atrakcyjne, elastyczne wynagrodzenie,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę w pełni zdalną z kwartalnymi spotkaniami integracyjnymi,

  • Dynamiczny zespół oraz możliwość rozwoju w ramach wymiany wiedzy z Dyrektorami Finansowymi,

  • Możliwość głębokiego poznania biznesowych procesów u Klientów,

  • Nowoczesną technologię i narzędzia automatyzujące,

  • Współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin (prawo podatki, IT, Analitycy, CFO),

  • Możliwość dalszego rozwoju kariery w kierunki CFO lub analityki,

  • Opiekę i wsparcie Partnerów Value Finance, którzy posiadają eksperckie doświadczenie w obszarze strategii, modeli biznesowych, rozwoju biznesu, controllingu, Power BI, budżetowania, modelowania finansowego księgowości.

  • Forma zatrudnienia jest do ustalenia (UoP, Zlecenie czy B2B).

O nas

Value Finance to szybko rozwijająca się firma świadcząca usługę Dyrektora Finansowego na godziny.

Jesteśmy obecni na rynku od 2018 roku, a nasz zespół liczy już ponad 40 osób. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia dostępne na rynku księgowym, ale przede wszystkim stawiamy na elastyczność i indywidualne podejście do wyzwań naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest do szybko rosnących spółek z branży technologicznej, e-commerce i produkcyjnej.

Chcąc dostarczyć jak najwyższej jakości usługę Dyrektora Finansowego na godziny ruszyliśmy z projektem cyfrowego biura księgowego. Jest to kolejny, integralny element w procesie obsługi naszych klientów.

Rośniemy w siłę i poszukujemy tych, którzy będą rozwijać się razem z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy na www.valuefinance.pl