Oferta pracy

Quality Planning Engineer

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Brodnica

    Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie związane z działem jakości? Znasz język angielski? Chcesz uczestniczyć w międzynardowowych projektach? Jeśli tak, to aplikuj na naszą ofertę pracy!

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie projektów wdrażania nowych produktów do produkcji seryjnej, pod kątem zapewnienia jakości

  • eliminowanie ryzyka i wdrażanie środków zabezpieczających przed powstaniem błędów technicznych przy produkcji

  • planowanie i monitorowanie wymagań jakościowych dla klientów i dostawców podczas projektu

  • implementacja planów kontrolnych dla produkcji, P-FMA i innych jakościowych dokumentów

  • koordynacja i przygotowanie analiz PPAP wewnętrznie i dla klientów zewnętrznych

  • opieka nad analizami ryzyka i uczestnicztwo w spotkaniach projektowych

  • opracowanie niezbędnych koncepcji i urządzeń testowych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • gotowość do pracy na miejscu w Brodnicy

  • doświadczenie zawodowe związanego z działem jakości - mile widziane w branży Automotive

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum B2

Mile widziane

  • znajomość i doświadczenie w narzędziach jakościowych takich, jak control plan oraz FMEA

Pracodawca oferuje

  • stabilność pracy w renomowanej firmie

  • róznorodność zadań

  • bogaty pakiet socjalny

  • kartę MultiSport

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy