Obchodowy Bloku Energetycznego

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Łowiecka 24

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń i instalacji bloku energetycznego, w tym: kotła parowego wraz z urządzeniami i instalacjami pomocniczymi, turbiny parowej i generatora wraz z urządzeniami i instalacjami wspomagającymi, innych urządzeń energetycznych przetwarzających i zużywających ciepło.

  • Kontrola parametrów wytwarzania zawartych w instrukcjach eksploatacji z uwzględnieniem wskaźników ekonomicznych, sprawnościowych i środowiskowych.

  • Ulepszanie i podnoszenie wydajności przebiegu procesu produkcyjnego.

  • Kontrola stanu technicznego urządzeń i instalacji, zgłaszanie usterek.

  • Przygotowywanie urządzeń i instalacji do napraw i remontów, dopuszczanie do prac brygad remontowych, odbiór po remoncie i przygotowanie urządzeń i instalacji do ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym lub energetycznym.

  • Wiedza z zakresu budowy urządzeń mechanicznych i energetycznych.

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, gotowość do ciągłego pogłębiania wiedzy.

  • Samodzielność działania w sytuacjach nietypowych i stresujących.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, poszukiwania i przetwarzania informacji z wielu źródeł.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej.

  • Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji w Gr. 2.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. jest producentem energii elektrycznej i ciepła wytwarzanych w wysokosprawnej kogeneracji, należącym do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE. Od 2000 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, posiadamy trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w aglomeracji wrocławskiej. Inwestujemy w przyszłość – w podwrocławskich Siechnicach budujemy niskoemisyjną, nowoczesną elektrociepłownię gazową. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, proponując im atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery. Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Przewiń do profilu firmy