Logo Pracuj.pl

Obchodowy Kotła Parowego

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.O firmie

  • Siechnice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.

Fabryczna 22

Siechnice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sterowanie ruchem urządzeń energetycznych w zakresie urządzeń kotłowych.
  • Realizacja planów produkcyjnych i dotrzymanie zadanych parametrów.
  • Kontrola parametrów wytwarzania zawartych w instrukcjach eksploatacji z uwzględnieniem wskaźników ekonomicznych, sprawnościowych i środowiskowych.
  • Ulepszanie i podnoszenie wydajności przebiegu procesu produkcyjnego.
  • Kontrola stanu technicznego urządzeń i instalacji, zgłaszanie usterek.
  • Przygotowanie urządzeń i instalacji do napraw i remontów, dopuszczanie do prac brygad remontowych, odbiór po remoncie i przygotowanie urządzeń i instalacji do ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Umiejętność współpracy.
  • Samodzielność działania w sytuacjach nietypowych i stresujących.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej w ruchu ciągłym.
  • Wiedza z zakresu budowy i diagnostyki stanu technicznego urządzeń kotłowych.
  • Świadectwo kwalifikacyjne typu E.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. jest producentem energii elektrycznej i ciepła wytwarzanych w wysokosprawnej kogeneracji, należącym do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE. Od 2000 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, posiadamy trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w aglomeracji wrocławskiej. Inwestujemy w przyszłość – w podwrocławskich Siechnicach budujemy niskoemisyjną, nowoczesną elektrociepłownię gazową. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, proponując im atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery. Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Obchodowy Kotła Parowego, Fabryczna 22, Siechnice