Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Obchodowy - monter (elektryk)

EC Zielona Góra S.A.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zjednoczenia 103

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zapisów i analizowanie parametrów pracy węzłów cieplnych, kotłowni, instalacji, urządzeń rozliczeniowych.

  • Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i awaryjnych w zakresie hydraulicznym i elektrycznym.

  • Lokalizowanie oraz zgłaszanie usterek i nieprawidłowości.

  • Dokonywanie regulacji automatyki pogodowej i przepływów według mocy zamówionych przez odbiorców ciepła.

  • Prowadzenie odczytów układów pomiarowo rozliczeniowych – liczniki ciepła, wodomierze.

  • Uczestniczenie i wykonywanie czynności podczas odbiorów, przeglądów technicznych UDT itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność odczytów urządzeń pomiarowych i liczników ciepła.

  • Zaangażowanie, chęć do pracy oraz pozytywne nastawienie.

  • Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV „E”.

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Uprawnienia energetyczne Grupy 1, 2, 3 w zakresie eksploatacji.

  • Znajomość zagadnień w zakresie branży elektrycznej, budowy, zasad działania węzłów cieplnych, kotłowni, sieci ciepłowniczej oraz automatyki regulacyjnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Elektrociepłownia „Zielona Góra”, należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE jest jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych w regionie lubuskim, wytwarzającym energię elektryczną oraz ciepło sieciowe dla Zielonej Góry w niskoemisyjnej elektrociepłowni opartej na gazie. Zapewniamy bezpieczne i stabilne warunki pracy, ciągły rozwój w nowoczesnej firmie, zintegrowanej z lokalnym środowiskiem. Dołącz do naszego energetycznego zespołu!

Przewiń do profilu firmy