Oferta pracy

Obchodowy Utrzymania Ruchu Urządzeń Energetycznych

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A.

  • Energetyczna 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Energetyczna 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego instalacji gaśniczych oraz usuwanie drobnych usterek.

  • Przeprowadzanie kontroli, przeglądu i remontów podręcznego sprzętu gaśniczego.

  • Nadzorowanie stanu wyposażenia obiektów i instalacji w podręczny sprzęt gaśniczy.

  • Nadzorowanie stanu zabezpieczeń przeciwpożarowych, wydzieleni przeciwpożarowych.

  • Monitorowanie stanu zestawów do usuwania skutków wycieków substancji chemicznych.

  • Kontrola stanu zabezpieczenia prac pożarowo-niebezpiecznych.

  • Nadzór nad specjalistycznym wyposażeniem przeciwpożarowym będącym na wyposażeniu samochodu pożarniczego.

  • Monitorowanie stanu technicznego sprzętu ratowniczego.

  • Obsługa detektorów wielogazowych osobistych łącznie z kalibracją.

  • Współdziałanie z jednostkami PSP.

  • Monitorowanie sprzętu do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

  • Dokonywanie przeglądów sprzętu do pracy na wysokości.

  • Przeprowadzenie przeglądów wewnętrznych i zewnętrznych sieci hydrantowych.

  • Obsługa i prowadzenie samochodu pożarniczego kat. C oraz wózka akumulatorowego platformowego.

  • Współudział w usuwaniu skutków pożarów i innych miejscowych zagrożeń na terenie spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – min. zasadnicze zawodowe.

  • Znajomość branży energetycznej.

  • Uprawnienia – prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem będą prawo jazdy kat. C i uprawnienia do obsługi wózka akumulatorowego platformowego.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w Ochotniczej Straży Pożarnej lub innej Grupy Ratowniczej.

  • Warunki pracy – praca na wysokości powyżej 3 metrów.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej.

  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań.

  • Szeroki pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne