Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Obserwator lotniczo - meteorologiczny

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.

Ignacego Paderewskiego 1

Białe Błota (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

• Odbycie przewidzianego programem szkolenia oraz praktyk,

• Ukończenie z wynikiem pozytywnym egzaminu uprawniającego do pracy na stanowisku,

• Prowadzenie meteorologicznej osłony lotnictwa cywilnego (pełnienie 12 godz. dyżurów zgodnie z ustalanym grafikiem. Praca zmianowa w systemie równoważnym) poprzez:

• ciągłą analizę danych o stanie atmosfery pochodzących z systemów pomiarowych,

• wykonywanie pomiarów i obserwacji meteorologicznych, sporządzanie depesz lotniskowych, ostrzeganie o groźnych zjawiskach,

• współpracę ze służbami kontroli ruchu lotniczego Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, oraz ze służbami Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.,

• opracowywanie i przekazywanie informacji meteorologicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjat z geografii, fizyki, matematyki, ochrony środowiska lub kierunków pokrewnych,

  • Umiejętność pracy w zespole i szybkiego podejmowania decyzji,

  • Motywacja do nabywania nowej wiedzy i umiejętności,

  • Komunikatywność,

  • Dyspozycyjność,

  • Zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • Znajomość praktyczna pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu meteorologii i klimatologii,

  • Skan dyplomu ukończenia studiów wraz z suplementem,

  • Zaświadczenia potwierdzające odbyte staże, kursy i praktyki,

  • Zaświadczenie potwierdzające znajomość języka obcego na wymaganym poziomie,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w Instytucji nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii,

  • Pełen pakiet szkoleń kierunkowych, możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji,

  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów,

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Możliwość awansów pionowych i poziomych,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty, spełniające wskazane wymagania i przysłane w wyznaczonym terminie.