Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Obsługa kadr i płac firm

Biuro Rachunkowe Taxman

5 7009 200 brutto / mies.
  • 1 Maja 38, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

1 Maja 38

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby do rozliczania kadr i płac z najlepiej doświadczeniem najlepiej w biurze rachunkowym. Osoby bez doświadczenia prosimy o uzasadnienie wyboru naszego biura.

Nasi klienci prowadzą działalność transgraniczną. Rozliczenia kadrowo-płacowe, oprócz rozliczania wynagrodzeń osiąganych w Polsce, dotyczą także nierezydentów, osób oddelegowanych do pracy za granicą. Załatwiamy sprawy z zagranicznymi ubezpieczycielami. Wstępujemy o A1, pozwolenia na pracę i pobyt. Sprawy są więc różnorodne i ciekawe.

Nasze wymagania

Bardziej niż imponujące CV cenimy sobie chęć do pracy i zaangażowanie. Z powodu tego, że jesteśmy małym zespołem, po okresie próbnym potrafimy bezbłędnie wyłapać osoby, które pracę w naszym biurze chcą traktować jako przechowalnię, pracę zastępczą itp. Z osobami, które chcą traktują nas poważanie nie rozstajemy się przez lata. Mamy w naszym składzie osoby z kilkunastoletnim stażem. Kładziemy duży nacisk na to, aby pracujące u nas osoby tworzyły zgrany zespół. Liczymy, że po kilku latach pracy osoba stanie się samodzielnym pracownikiem działu kadr i płac.

To oferujemy

Wyposażenie stanowisk pracy jest nowoczesne. Pracujemy stacjonarnie pon-pt w godzinach 08:00 - 16:00. Korzystamy z własnego oprogramowania, które jest zoptymalizowane pod kątem szybkiego wprowadzania dokumentów i wielokrotnego wykorzystywania raz wprowadzonych informacji.

Zaproponowaliśmy wynagrodzenie w postaci widełek. Jego wysokość zależy docelowo od zaangażowania, ewentualnej znajomości języka obcego i zakresu obowiązków. Nie zamierzamy zasypywać świeżo przyjętej osoby mnóstwem zadań. Liczmy się z tym, że wdrożenie zajmie trochę czasu. Po okresie wdrożenia oczekujemy jednak zaangażowania i odnalezienia się w zespole.

Zawieramy umowę o pracę na pełen etat zaraz po dwumiesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenia.

O nas

Jesteśmy 14 osobowym zespołem tworzącym nowoczesne biuro rachunkowe. Każdy z nas opiekuje się pewną liczbą klientów. Nasi klienci to zarówno osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego. Prowadzą oni działalność gospodarczą w różnych branżach (budowlanka, handel, usługi). Działamy od 1994 roku.

Znajdujemy w biurowcu Baltic Business Park przy ulicy 1 Maja 38 (budynek A).