Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Obsługa kasy fiskalnej i wykładanie towaru

Grupa Progres

3 7004 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pomocy w markecie, w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta. Sam wybierasz dogodną dla siebie lokalizację!

Twój zakres obowiązków

  • Wykładanie towaru

  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania pracodawcy

  • Aktualna książeczka/orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Pełnoletność

  • Chęć i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Dyspozycyjność do świadczenia czynności w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Stawkę godzinową wynoszącą 22-24,50 zł brutto/h (dla osób uczących się jest to stawka na rękę)

  • Umowę zlecenie

  • Przyuczenie do wykonywania nowych czynności

  • Możliwość zarobku wakacyjnego

Lokalizacje

  • Gdańsk: Wrzeszcz/ Zaspa/ Jelitkowo/ Przymorze/ Stogi/ Centrum/ Główny/ Przejazdowo/ Matemblewo/ Piecki-Migowo

  • Gdynia: Chylonia/ Obłuże/ Pogórze/ Oksywie/ Karwiny

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy