Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Obsługa klienta B2B

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2019-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EAST TRADE GROUP sp. z o.o.

    Firma East Trade Group Sp.z o.o - jako wyłączny przedstawiciel na rynku polskim produktów austriackiej firmy KAYSER poszukuje osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Obowiązki:

    • obsługa bieżących zamówień składanych przez klientów
    • prowadzenie dokumentacji handlowej
    • przygotowanie ofert handlowych dla klientów

    Wymagania:

    • znajomość obsługi komputera
    • język angielski na poziomie komunikatywnym
    • umiejętność pracy w zespole
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • dyspozycyjność (możliwe szkolenia poza Rzeszowem oraz uczestnictwa w Targach branżowych)

    Oferujemy umowę o pracę na okres próbny. Wynagrodzenie 2000 zł netto + premia wynikowa. Po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę.