Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Obsługa klienta zagranicznego (język włoski, hiszpański, czeski lub słowacki)

CDR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Pałki 15, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CDR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pałki 15

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami

  • Odpowiadanie na pytania klientów dotyczące zamówień

  • Obsługa zamówień składanych przez telefon, e-mail lub stronę internetową

  • Wystawianie faktur

  • Zarządzanie wysyłkami

  • Tłumaczenie informacji marketingowych i opisów produktów na wybrany język

Nasze wymagania

  • Miejsce zamieszkania w pobliżu siedziby firmy, nie przewidujemy możliwości pracy zdalnej

  • Płynna znajomość języka włoskiego, hiszpańskiego, czeskiego lub słowackiego

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Pracujemy na własnym, wewnętrznym systemie i nie wymagamy znajomości systemów księgowych

To oferujemy

  • Stałą pracę w regularnych godzinach 9-17

  • Możliwość dalszego rozwoju znajomości języka włoskiego

  • Pracę z dziale składającym się z kilku osób, które wdrożą cię w system

Jesteśmy międzynarodową hurtownią urządzeń dla operatorów internetowych. Posiadamy zagraniczne magazyny we Włoszech i w Hiszpanii, prężnie działamy na wielu rynkach europejskich. Nasza firma ciągle się rozwija – dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Przewiń do profilu firmy