Oferta pracy

Obsługa mailowa z językiem hiszpańskim

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

  • Wołoska 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

CCIG Group sp. z o.o.

Wołoska 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • mailowe wsparcie klientów

  • współpraca z zespołem i innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B2 lub wyższym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomości pakietu MS Office

  • otwartość i gotowość do pracy

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • przynajmniej 80 godzin pracy w miesiącu

  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatkowe bonusy

  • pracę ze znakomitą kadrą managerską, która zawsze służy wsparciem

  • pełny pakiet szkoleniowy pozwalający na bezproblemowe wdrożenie się do pracy

  • swobodny dress code

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Nie kieruj się stereotypami. Jeśli uważasz, że Call Center to tylko praca ’na słuchawce’ zaaplikuj do nas a przekonamy Cię, że to wcale nieprawda. Poszukujemy osób, które posługują się hiszpańskim, osób, które są otwarte, komunikatywne i chcą pracować w międzynarodowym zespole. Dołącz do nas już dziś, prześlij swoje CV, a przekonasz się, że praca z nami to Twój najlepszy wybór!

Przewiń do profilu firmy