Oferta pracy

Occupational Safety and Fire Protection Specialist

DanfossO firmie

  • Chwaszczyno (pow. kartuski)

    Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie roli służby BHP oraz p.poż zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi

  • Budowanie kultury BHP oraz podnoszenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa w organizacji

  • Inicjowanie przedsięwzięć zmierzających do eliminacji zagrożeń i poprawy bezpieczeństwa pracy

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych kontrolujących warunki pracy, przestrzeganie przepisów i zasad BHP oraz nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych

  • Proaktywne wsparcie w tworzeniu instrukcji pracy z zakresu BHP oraz przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka zawodowego

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa pracy wśród pracowników oraz przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień z zakresu BHP

  • Współpraca z kierownikami działów (głównie produkcji), udział w codziennych spotkaniach – bieżące doradztwo w zakresie BHP

  • Analiza wyników BHP (KPI) – szukanie trendów, raportowanie, koordynacja prowadzonych przez kierowników działów analiz, doradztwo i nadzorowanie wdrażania działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP lub studia podyplomowe BHP

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Inspektora/Specjalisty ds. BHP min. 5 lat

  • Doświadczenie w tworzeniu polityk, procesów, programów i planów działania związanych z BHP, Ochroną Środowiska i PPOŻ

  • Znajomość norm ISO 45001 i 14001,

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność prowadzenia analiz, wyciągania wniosków, znajdowania trendów, proponowania rozwiązań i usprawnień

  • Znajomość narządzi analizy i rozwiązywania problemów (8D, 5why)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Kreatywność, samodzielność i myślenie procesowe

  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie

  • Certyfikat audytora wewnętrznego ISO 45001 i 14001 (mile widziany).

Danfoss

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Przewiń do profilu firmy

Job Description

  • Danfoss oferuje ciekawe i pełne wyzwań stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej. Jeżeli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, to masz niepowtarzalną okazję dołączyć do zespołu w Tuchomiu (koło Gdańska) jako Occupational Safety and Fire Protection Specialist.