Ta oferta pracy jest nieaktualna od 432 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

oczyszczacz odlewów

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy 12 osób na stanowisko:

    Nr ref.: 43489
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • oczyszczanie odlewów za pomocą szlifierek
    • obsługa linii obróbczych
    • prostowanie odlewów
    • prace montażowe
    • kontrola jakości
    • pakowanie produktów gotowych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. zawodowe
    • doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem kandydata
    • zdolności manualne
    • gotowość do pracy w systemie III zmianowym, w pozycji stojącej
    • zaangażowanie, chęć do pracy

    Oferta:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z pakietem premii
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość nawiązania długofalowej współpracy z Klientem
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU
    • możliwość wykupienia karty Multisport
    • legalne zatrudnienie
    • brak opłat rekrutacyjnych i w trakcie trwania zatrudnienia

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)