Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

od Młodszego do Starszego Specjalisty w Wydziale Wsparcia Obsługi Pacjentów i Instytucji

Centrum e-Zdrowia

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Dubois 5A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wniosków, pism oraz zgłoszeń kierowanych do Centrum e-Zdrowia;

  • Współpraca z wykonawcami zewnętrznymi, weryfikacja i monitorowanie postępów prac w zakresie obsługi zgłoszeń oraz wniosków;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników systemów udostępnianych przez CeZ, wsparcie techniczne oraz organizacyjne, udzielanie odpowiedzi zgodnie z wytycznymi i przyjętymi standardami;

  • Budowanie relacji z interesariuszem oraz dbanie o wizerunek CeZ w tym komunikacja z pacjentami oraz podmiotami leczniczymi i aptekami w zakresie usług e-zdrowia za które odpowiada Centrum e-Zdrowia;

  • Tworzenie ścieżek i procesów wsparcia dla użytkowników systemów e-zdrowia;

  • Współpraca z innymi Departamentami Centrum e-Zdrowia.

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu ochrony zdrowia;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy;

  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • Znajomość procesów w ochronie zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny);

  • Cechy takie jak: dokładność, sumienność, komunikatywność oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnej firmie informatycznej;

  • Umowa o pracę;

  • Kafeteria myBenefit;

  • Praca zdalna;

  • Premie dla najlepszych;

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne;

  • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji;

  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci;

  • Dobra atmosfera w pracy;

  • Otoczenie profesjonalnego zespołu;

  • Nowoczesne biuro.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • kafeteria MyBenefit

Komentarze naszych pracowników:

„Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem działu HR do nowej osoby oraz bardzo zadowolony

z zaangażowania przełożonego jak i zespołu we wdrożenie mojej osoby w powierzone mi zadania”

Marcin P.

„Proces adaptacji jest dostosowany do umiejętności, nie czuję się przytłoczony ilością obowiązków”

Adam D.

„Sprawny onboarding, "wyczuwalna" przyjazna atmosfera i mniejsze napięcie w porównaniu do korporacji.”

Ewa Z.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

Termin składania dokumentów:

Do 16 czerwca 2022r.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

• w postaci elektronicznej:

- za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

- poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,