Logo Pracuj.pl

Odlewnik- bonus na start 3.000 zł

KIGEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

KIGEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryczna 10

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca przy piecach odlewniczych oraz wiórach odlewniczych
  • sterowanie procesem technologicznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • uprawnienia na sterowanie suwnicą z poziomu „0” ,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • uprawnienia energetyczne do pracy przy piecach elektrycznych (możliwość uzyskania uprawnień SEP i UDT w ramach pracy w KIGEMA po rozpoczęciu pracy)
  • komunikatywny język polski dla cudzoziemców
  • doświadczenie w odlewnictwie mile widziane
  • czytanie rysunku technicznego

To oferujemy

  • BONUS NA START w wysokości 3.000,00 zł premii za podpisanie z nami umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie w przedziale od 3.600 zł netto do 5.500 zł netto (umiejętność/doświadczenie/rzetelność mają dla nas znaczenie).
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w systemie 150% oraz 200% stawki podstawowej.
  • Program rekomendacji pracowników jeśli zachęcisz innych do dołączenia do naszej załogi.
  • Miesięczną premię motywacyjną.
  • Bony na święta.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej wraz z rozszerzeniem jej na członków rodziny.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie na dogodnych warunkach.
  • Stabilna praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Praca w systemie zmianowym.

Odlewnik- bonus na start 3.000 zł, Fabryczna 10, Fabryczna, Wrocław