Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

OEM Sales Menager

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz rozwijanie sprzedaży w pokrewnych sektorach branży przemysłowej/budownictwa

  • Pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty produktowej

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Obsługa po-sprzedażowa

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Praktyczna znajomość zasad sprzedaży i pracy w dziale handlowy

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży technicznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Transparentne warunki wynagrodzenia, motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju - finansowanie lub współfinansowanie szkoleń

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci)

  • Dofinansowanie (do 50%) do biletów do filharmonii i teatru

  • Ubezpieczenie medyczne dla Ciebie jak i całej rodziny

  • Karta benefit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna THALE Sp. z o. o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:

Olsztyn

Gdańsk (praca zdalna) /Olsztyn

Warszawa (praca zdalna) /Olsztyn

Przewiń do profilu firmy