Logo Pracuj.pl

Oferent

AKPO Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

AKPO Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Zegartowice (pow. myślenicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie wycen
  • czynny udział w ustaleniach z kontrahentami
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów
  • kontakt z Klientem

Nasze wymagania

  • znajomość AutoCAD i pakietu Office
  • umiejętności organizacyjne i analityczne
  • skrupulatność, dokładność, sumienność, pracowitość
  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne, studenci - kierunek budownictwo, również bez doświadczenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • własna działalność

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na runku
  • interesująca praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojej aplikacji CV ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na Oferent – pracownik biurowy

Miejsce pracy: Zegartowice 160, 32-415 Raciechowice, koło Dobczyc

Oferent, Zegartowice 160, Zegartowice (pow. myślenicki)