Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Angel

Fundacja Veritas

  • Skarbowców 23B, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Skarbowców 23B

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja faktur oraz ich opis zgodny z przyjętym szablonem,

  • przygotowywanie umów dla kontrahentów oraz interesariuszy (we współpracy z działem prawnym),

  • obsługa korespondencji (tradycyjna, e-mail),

  • kompletacja i archiwizacja dokumentów,

  • rejestr korespondencji.

Wymagania pracodawcy

  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę,

  • jesteś elastyczny,

  • bliska Twojemu sercu jest idea pomagania,

  • potrafisz i lubisz pracować zespołowo,

  • szukasz zespołu opartego na zaufaniu i szczerości,

  • znasz pakiet MS Office (Word, Excel),

  • chcesz pomagać zespołowi w bieżących działaniach,

  • chcesz mieć realny wpływ na świat.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • pracę na pełen etat,

  • kartę Multisport,

  • prywatą opiekę medyczną

  • wydarzenia integracyjne,

  • owocowe środy,

  • możliwość uczestniczenia w różnorodnych szkoleniach,

  • brak u nas określonego dress code’u,

  • chill out room,

  • otwarty i tolerancyjny zespół.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Fundacja Veritas to ludzie. Ludzie z pasją, oferujący wsparcie i otwartość. Jesteśmy świadomi tego, jaki wpływ możemy mieć na ten świat, oraz że zmiana zaczyna się od nas samych. Chcemy połączyć ludzi, którzy wykorzystają swoje możliwości do niesienia pomocy i będą tworzyć, razem z nami, Fundację Veritas. Organizujemy wydarzenia sportowe, muzyczne, warsztaty, oraz wiele akcji wewnętrznych, mających na celu motywację i rozwój naszego zespołu. Jeżeli ta idea jest Ci bliska - dołącz do nas.

Do naszego fundacyjnego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za administrację oraz bieżące wsparcie zespołu.

Przewiń do profilu firmy