Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Office Assistant / Asystent/ka biura z j. angielskim

Riverty

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Riverty

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura i recepcji Riverty

  • Koordynacja przesyłek kurierskich, korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • Dbanie o porządek w biurze, uzupełnianie braków, zgłaszanie uszkodzeń, proponowanie zmian i ulepszeń

  • Organizacja wyjazdów służbowych

  • Zarządzanie kalendarzem oraz organizacja spotkań na terenie biura

  • Organizowanie cateringu na spotkania projektowe i zespołowe

  • Obsługa gości, korespondencji biurowej oraz przychodzących połączeń telefonicznych

  • Zamawianie materiałów oraz artykułów biurowych

  • Tworzenie i zarządzanie zamówieniami w systemie

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Bardzo dobre umejętności organizacyjne

  • Systematyczność i dokładność w pracy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej/środowisku biznesowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (1/2 etatu)

  • Zróżnicowany pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

  • Możliwość angażowania się w różnorodne inicjatywy, projekty CSR

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Buddy

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie z HoO/Team Leader'em

Riverty

Riverty jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych.

Przewiń do profilu firmy