Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Assistant

Eximo Project Sp. z o.o.

  • Poznańska 31, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Poznańska 31

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie sprawnego i prawidłowego funkcjonowanie sekretariatu;

  • udzielanie informacji, przekierowywanie rozmów telefonicznych oraz przyjmowanie interesantów;

  • nadzorowanie, odbiór i wysyłanie korespondencji pocztowej/kurierskiej;

  • prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących do Spółki, prowadzenie rejestr umów z klientami;

  • przygotowywanie pism do urzędów oraz instytucji państwowych;

  • organizowanie i przygotowywanie spotkania oraz wyjazdów służbowych;

  • prowadzenie spraw administracyjnych: obsługa floty, przedłużanie umów abonamentowych na telefony służbowe;

  • przygotowywanie dokumentów finansowych i przekazywanie ich przez dedykowany system księgowy;

  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy, koordynowanie prac porządkowych;

  • zamawianie materiałów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania biura.

Nasze wymagania

  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne;

  • masz podzielność uwagi, która pomaga w koordynacji wielu zadań w tym samym czasie;

  • posiadasz wysoką kulturę osobistą i zdolności interpersonalne;

  • jesteś skrupulatny/a, rzetelny/a, terminowy/a;

  • dbasz o szczegóły;

  • jesteś pomysłowy/a;

  • jesteś samodzielny/a i dokładny/a w wykonywaniu codziennych obowiązków;

  • znasz język angielski na poziomie B2;

  • posiadasz praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów;

  • masz doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków.

To oferujemy

  • ciekawą i bardzo rozwojową pracę;

  • wsparcie przy wdrożeniu w nowe obowiązki;

  • samodzielne stanowisko z dużym wpływem na całą organizację;

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon służbowy);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • swobodna atmosfera

  • wewnętrzne konkursy z nagrodami

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • nowoczesne biuro

Eximo Project specjalizuje się w integracji systemów informatycznych oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej.

Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące na rynku nowych technologii, na którym coraz śmielej stawiamy kroki od 2010 roku.

Do naszych klientów należą głównie: średnie i duże przedsiębiorstwa jak również jednostki samorządu terytorialnego.

W portfolio usług Eximo znajdują się m.in.:

- Bezpieczny Urząd (https://www.eximoproject.pl/pl/rozwi%C4%85zania/us%C5%82ugi-dla-jst/bezpieczny-urz%C4%85d/)

- Outsourcing IT (https://www.eximoproject.pl/pl/rozwi%C4%85zania/outsourcing-it/us%C5%82uga-wsparcia-technicznego/)

- Bezpieczny Pracownik (https://www.eximoproject.pl/pl/rozwi%C4%85zania/outsourcing-it/bezpieczny-pracownik/)

Przewiń do profilu firmy