Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Assistant - Inside Sale

TRECOM WROCŁAW sp. z o.o.

4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Brylantowa 24
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Brylantowa 24

Wrocław

Kim jesteśmy?

  • Jednym z największych integratorów IT w Polsce,
  • Partnerem największych producentów (Cisco, Fortinet, PaloAlto Networks, HPe, FireEye, Huawei i wielu innych),
  • Dostawcą rozwiązań dla najważniejszych firm w Polsce i nie tylko

Opis stanowiska

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • weryfikacja kosztów i przypisywanie ich w systemie księgowym,
  • nadzór nad procesem obiegu dokumentów,
  • składanie zamówień w dystrybucji,
  • bieżąca obsługa biura,

Wymagania

  • zdolność do szybkiego uczenia się,
  • zdolności analityczne,
  • bardzo wysoka komunikatywność i orientacja na Klienta,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny (B1-2B),
  • doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe lub nauka na ostatnim roku studiów,
  • mile widziane osoby z wykształceniem ekonomicznym,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez system szkoleń.

Ogłoszenie archiwalne