Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Assistant

Give Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Żelazna 15b
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Give Poland Sp. z o.o.

Żelazna 15b

Katowice

www.givesteel.com

Give Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach jest prężnie rozwijającym się biurem projektowym konstrukcji stalowych. Firma świadczy swoje usługi dla duńskiej spółki Give Steel A/S, która dostarcza swoje produkty na rynki skandynawskie (m. in. Dania, Norwegia, Szwecja, Islandia) oraz na rynek niemiecki.

Poszukujemy asystenta/asystentki biura - osoby operatywnej, pomysłowej, otwartej na rozwój i energicznej. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej międzynarodowej firmie, to ta praca jest idealna dla Ciebie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ogólna dbałość o sprawne funkcjonowanie biura
  • prowadzenie dokumentacji biurowej
  • przygotowanie sprawozdań, prezentacji i raportów
  • koordynacja zamówień materiałów biurowych
  • organizacja i obsługa spotkań
  • organizacja podróży służbowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy (laptop, telefon służbowy)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pakiet MultiSport, chill room, imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne