Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Assistant

AVSystem

4 0006 000 brutto / mies.

AVSystem

Walerego Eljasza Radzikowskiego 47d

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie obiegiem dokumentów.

  • Rejestrowanie, odbieranie i nadawanie przesyłek.

  • Obsługa połączeń telefonicznych.

  • Przyjmowanie gości.

  • Obsługa podróży służbowych - wyszukiwanie, rejestracja lotów, hoteli, ubezpieczeń.

  • Wspomaganie podróżujących w nagłych przypadkach.

  • Funkcje asystenckie i wsparcie dla zarządu.

  • Współpraca z zespołem finansowym (rozliczanie delegacji, wyjazdów, prowadzenie ewidencji).

  • Obsługa platformy Multisport

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

  • Znajomość pakietu MS Office oraz usług Google - GMail, Drive, Docs, Sheets.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Duża samodzielność i umiejętność planowania własnej pracy.

To oferujemy

  • Kartę Multisport.

  • Firmowy parking i rowerownię.

  • Kuchnię pełną przekąsek i smakołyków.

  • Swobodną atmosferę pracy – no dress code, no open space.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

AVSystem

Jesteśmy firmą IT z Krakowa i zajmujemy się tworzeniem rozwiązań z zakresu IoT (Internet rzeczy). Obecnie rozwijamy nasz zespół back-office i poszukujemy osoby, która dołączy do nas jako Asystent/ka Biura. U nas znajdziesz nieformalną atmosferę i ludzi zakręconych na punkcie najnowszych technologii. Jeśli jesteś dobrym koordynatorem, masz oko do szczegółów, a przy tym praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność to właśnie Ciebie szukamy!

Przewiń do profilu firmy