Oferta pracy

Office Assistant

Change of Scandinavia SSC Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację pracy biura m.in. koordynowanie przychodzącej korespondencji i dokumentów, ich dystrybucję oraz archiwizację,

  • Obsługę urządzeń biurowych, ich serwis oraz naprawy,

  • Zarządzanie oraz ewidencję sprzętu firmowego,

  • Obsługę firmowego maila oraz telefonu,

  • Dbanie o zaopatrzenie w artykuły biurowe oraz żywnościowe,

  • Organizację spotkań biznesowych i integracyjnych,

  • Obsługę podróży służbowych: zakup biletów, rezerwacja hotelu, auta etc.

  • Bliską współpracę z działem HR, m.in. pomoc w onboardingu/offboardingu, organizacja szkoleń BHP, przygotowanie stanowiska dla nowych pracowników,

  • Zarzadzanie firmą sprzątającą, kontrolowanie jakości wykonanych usług,

  • Współpracę z administracją budynku,

  • Prace związane z codzienną działalnością administracyjną,

  • Dbanie o biuro i wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe, wyższe lub ostatni rok studiów,

  • Płynna znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • Dokładność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowej, znanej i prestiżowej firmie w swojej branży,

  • Program benefitów: Multisport, Prywatna Opieka Medyczna, Ubezpieczenie grupowe, rabaty pracownicze,

  • Dobra atmosfera pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

CHANGE Lingerie is a successful and fast-growing retail and e-commerce lingerie company based in Denmark. We design, develop and produce our own product lines which are sold from approximately 280 specialized CHANGE Lingerie concept stores and E-commerce stores in Europe and Canada. Change Lingerie is the market leader in all of the 4 Nordic countries and is currently expanding in Germany, Canada, Poland, Spain and Austria. The company employs 2000 employees and generates yearly revenues of +100 mil. EUR

Przewiń do profilu firmy