Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Assistant

PARAMEDYK

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

PARAMEDYK

Słoneczna 2

Pustelnik

Marki

Twój zakres obowiązków

Firma PARAMEDYK jest specjalistyczną firmą medyczną zapewniającą bezkonkurencyjne wparcie medyczne w zakresie dostaw najwyższej klasy sprzętu i wyrobów medycznych.

W związku z realizacją rozwoju firmy, mamy przyjemność zaprosić osoby zainteresowane do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Office Assistant w naszym biurze w Markach pod Warszawą.

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało:

- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, obsługa zamówień sklepu internetowego

- edycja dokumentów, dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji

- pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji

- kontakt z klientami firmy – składanie i przyjmowanie zamówień

- przesyłanie potwierdzenia zamówień, wprowadzanie ich do systemu, sprawdzanie dostępności towarów, fakturowanie zamówień

- przygotowywanie zamówień do wysyłki

- koordynacja dostaw towarów do klientów

- pomoc i koordynowanie importu wyrobów medycznych

Nasze wymagania

Wymagamy:

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie (kryterium obowiązkowe)

- pozytywnego nastawienia, zaangażowania i komunikatywności

- dokładności i odpowiedzialności za powierzone zadania

- bardzo dobrej organizacji pracy oraz asertywności

- dobrej znajomości pakietu MS Office

- wykształcenia medyczne (ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo - również w trakcie studiów) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy:

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- miłą atmosferę w pracy

- szkolenia podnoszące kwalifikacje

- odpowiednie wynagrodzenie i system premiowy adekwatny do osiąganych wyników

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę