Oferta pracy

Office assistant - Office administrator

ACAISOFT POLAND Sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Puławska 182

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie sprawami administracyjno-biurowymi firmy.

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i eksploatacją biura.

  • Kontakt z zarządcą budynku oraz zespołem technicznym, zgłaszanie usterek w biurze, umawianie napraw i serwisów.

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów pomiędzy działem administracji i księgowości.

  • Wsparcie działu operacyjnego w zakresie zarządzania sprzętem firmowym.

  • Współpraca z dostawcami usług administracyjnych.

  • Pomoc administracyjna w organizacji imprez firmowych.

  • Organizacja podróży służbowych oraz przygotowanie podsumowań.

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu sprawami administracyjno-biurowymi firmy.

  • Jesteś osobą skrupulatną i systematyczną.

  • Praktyczna znajomość pakietu narzędzi Office (lub podobnych).

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość specyfiki pracy firm IT.

  • Doświadczenie w pracy na systemach zgłoszeń (Jira) lub/i ewidencyjnych.

  • Doświadczenie w pracy na komputerach Apple.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w stabilnej firmie.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną i motywująca atmosferę oraz wsparcie od przełożonych.

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie i kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • program benefitów dla dzieci pracowników

Acaisoft specjalizuje się w tworzeniu, wdrażaniu i zarządzaniu aplikacjami opartymi na chmurze. Zajmujemy się również transformacją starszych rozwiązań do natywnych środowisk chmurowych.

Pracujemy przede wszystkim w oparciu o Kubernetes, ale nie stronimy od takich narzędzi jak AWS, Azure i GCP.Współpracujemy zarówno ze startupami, jak i dużymi klientami korporacyjnymi z USA i Europy.

Dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania począwszy od analizy biznesowej oraz ocenę projektów poprzez projektowanie, UI / UX, rozwój frontendu i backendu, po zarządzanie DevOpsowe w produkcji. Kompleksowo testujemy nasze oprogramowanie i dbamy, aby było skalowalne i łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu nasi Klienci mogą osiągać swoje cele oraz stale czerpać z niego korzyści.

Wierzymy, że podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami IT jest kluczem do sukcesu naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy