Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Assistant

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

    Obecnie – do zespołu naszego Klienta - poszukujemy Kandydatów i Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    nr ref. SH/CS/2018

    Główne zadania:

    • obsługa sekretariatu i pracowników firmy
    • dbanie o wizerunek recepcji salek konferencyjnych
    • obsługa centrali telefonicznej i skrzynki mailowej , korespondencji
    • przyjmowanie gości, klientów i obsługa spotkań
    • organizacja delegacji (transport nocleg itp.)
    • prowadzenie kalendarza
    • wykonywanie prac administracyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość j. angielskiego – warunek konieczny
    • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
    • dobra organizacja pracy własnej
    • wysoka kultura osobista
    • samodzielność, zaangażowanie

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę (zatrudnienie w ramach leasingu pracowniczego)
    • stabilne środowisko pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
    • dużą samodzielność działania
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.