Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Assistant

  • Niepruszewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Van Hagen Sp.z o.o Sp.k.

    Van Hagen od ponad dekady zajmuje się projektowaniem i realizacją autorskich stoisk targowych. Pracujemy dla międzynarodowych klientów o uznanej renomie a nasze prace zostały dotychczas zrealizowane w 34 krajach Europy, Azji oraz obu Ameryk. Wszystkie projekty wykonujemy nie tylko z pasją ale również w oparciu o najnowsze rozwiązania, jak System Zarządzania Jakością ISO9001:2015

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Niepruszewo (pow. poznański)

    OPIS STANOWISKA:

    • współpraca z księgowością - przygotowanie dokumentów i opisywanie faktur
    • organizacja i obsługa spotkań biznesowych na terenie biura
    • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów w firmie
    • obsługa recepcji, opieka nad biurem
    • współpraca z firmami kurierskimi
    • organizacja podróży służbowych

    WYMAGANIA:

    • dobra organizacja i samodyscyplina
    • mile widziane doświadczenie w księgowości
    • skrupulatność i obycie w pracy z dokumentami
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kategorii B
    • biegłość w obsłudze typowych aplikacji biurowych
    • motywacja do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • redagowanie pism i opracowywanie zestawień

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w ambitnym zespole i dobrej atmosferze
    • możliwość rozwoju i budowania wizerunku firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Van Hagen Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Niepruszewie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest an Hagen Sp. z o.o. Sp.K.z siedzibą w Niepruszewie przy ul. Kasztanowej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.