Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Assistant

CBRE CORPORATE OUTSOURCING Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa gości i pracowników biura w profesjonalny i przyjazny sposób

  • Koordynowanie połączeniami telefonicznymi i wiadomościami e-mail

  • Zarządzanie korespondencją: koordynowanie obiegu korespondencji pocztowej (sortowanie) i współpraca z kurierami (rejestracja, zamawianie kurierów, przygotowanie paczek itp)

  • Zarządzanie materiałami biurowymi, w tym kontrola bieżącego stanu magazynów, organizowanie inwentaryzacji i zarządzanie zapasami

  • Administracja biurowa (rezerwacja taksówek, rezerwacja pokoi hotelowych, zamawianie lunchy biznesowych, pomoc w przypadku dodatkowych zadań administracyjnych)

  • Współpraca z dostawcami świadczącymi usługi dla firmy

  • Wsparcie administracyjne dotyczących operacji globalnych w ramach CBRE

  • Zarządzanie kartami dostępu pracowników i gości biura

  • Rejestracja odwiedzających i informowanie pracowników o przybyciu gościa

  • Wykonywanie funkcji Help Desk w sprawach administracyjnych

  • Zarządzanie systemami telekonferencyjnymi i innymi systemami biurowymi

  • Szkolenie odwiedzających o przepisach BHP w biurze

  • Zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa pożarowego biura

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub obsłudze klienta

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego

  • Dobrą atmosferę i warunki

CBRE CORPORATE OUTSOURCING Sp. z o.o.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2014), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 90 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 370 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej strony www.cbre.com

Przewiń do profilu firmy