Oferta pracy

Office Assistant Trainee

Digital Care Sp. z o.o.O firmie

Digital Care Sp. z o.o.

Marszałkowska 126

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu Administracji w codziennej pracy

  • Bieżąca obsługa recepcji (obsługa poczty i kurierów)

  • Obsługa przepływu dokumentów w organizacji

  • Podejmowanie gości zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie

  • Obsługa spotkań organizowanych w biurze

  • Planowanie i koordynowanie zakupu materiałów biurowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Wsparcie przy organizacji pracy biura w związku z sytuacją COVID-19

Nasze wymagania

  • Student na co najmniej czwartym roku studiów lub absolwent szkoły wyższej, dostępny na pełen etat

  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy i rozwoju (nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Duża elastyczność i otwartość na zmiany

  • Zaangażowanie, dynamika w działaniu oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie, umiejętność działania pod presją czasu

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Płatny staż z realną opcją na przedłużenie współpracy na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia wstępne i produktowe

  • Możliwość praktycznego poznania własnych predyspozycji i preferencji zawodowych

  • Opcję rozwoju swoich dotychczasowych umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń – u nas nie da się inaczej!

  • Pracę w zespole, który codziennie dąży do rozwoju, zarówno siebie jak i całej organizacji

  • Wspaniałą atmosferę, dzięki której będziesz przychodził do pracy z uśmiechem 😊

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

Digital Care od 2012 r. projektuje i wdraża innowacyjne programy ubezpieczeniowe i usługi dla urządzeń mobilnych, z których korzystają miliony Klientów. Działamy szybko i elastycznie, rozpoznajemy potrzeby naszych Partnerów biznesowych i kreujemy rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania, z innowacyjnymi pomysłami i odwagą biznesową. Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy