Oferta pracy

Office Assistant

ONE House Sp. z o.o.O firmie

ONE House Sp. z o.o.

Bobrowiecka 8

Warszawa

ONE House to firma, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi z wszystkich obszarów marketingu: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów. ONE House. All for marketing.

Masz doświadczenie w administracji, dobrze organizujesz swoją pracę, a inicjatywa to Twoje drugie imię? Jeśli zależy Ci na pracy w zgranym, kreatywnym zespole, to świetnie trafiłeś/trafiłaś!

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji i kompleksowa administracja biura
  • przyjmowanie gości, zarządzanie kalendarzem spotkań
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie
  • współorganizowanie szkoleń i eventów firmowych
  • nadzór nad zamówieniami artykułów biurowych i spożywczych
  • wsparcie w ewidencji wyposażenia biura
  • dbanie o utrzymanie porządku w biurze i dobry wizerunek firmy
  • wsparcie w bieżących tematach administracyjnych wszystkich działów w firmie

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • doświadczenia minimum pół roku w obszarze administracji
  • zainteresowania obszarem Digital
  • odpowiedzialnego i proaktywnego podejścia do pracy
  • wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office i obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne stanowisko i możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi usprawniających pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę
  • pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ONE House Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy