Oferta pracy

Office Assistant

Omnipack Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Czego szukamy u kandydatów:

  • Dokładności, energii, dobrej organizacji pracy i komunikatywności
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku
  • Pierwszego doświadczenia w pracy jako Office Assistant (mile widziane)

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Obsługa recepcji oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Dbanie o porządek w biurze
  • Organizowanie sprzętu dla nowych pracowników
  • Zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły biurowe i spożywcze
  • Wsparcie pracowników w codziennej pracy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Realny wpływ na rozwój firmy w Polsce i za granicą
  • Biuro w Centrum Warszawy (blisko ronda ONZ)
  • Elastyczny czas pracy  (zaczynamy między 7:00 a 10:00)
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenie
  • Dodatkowe benefity m.in. opieka medyczna

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Omnipack sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa.”, a także “Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”, jeśli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy