Oferta pracy

Office Assistant

MAXI ZOO O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki to:
  • Kompleksowa obsługa stanowiska recepcji centrali firmy w tym obsługa połączeń telefonicznych oraz przychodzących i wychodzących przesyłek.
  • Obsługa i współpraca z dostawcami usług kurierskich, poczty, firmami świadczącymi serwisy dla biura oraz dbanie o ich odpowiedni poziom realizacji.
  • Reprezentacja odpowiedniego wizerunku firmy w kontaktach z gośćmi i klientami
  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych we współpracy z Asystentką Country Managera oraz managerami pozostałych działów.
  • Wsparcie administracyjno-asystenckie dla pracowników biura oraz sklepów
  • Koordynacja bieżącej pracy biurowej i organizacja codziennych zadań
  • Organizacja i koordynacja spotkań, szkoleń, telekonferencji oraz podróży służbowych
  • Wsparcie księgowości w archiwizacji raportów kasowych oraz kuponów.
  • Ewidencja i skanowanie przychodzących faktur. Wprowadzanie nowych klientów do bazy danych.
Nasze wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku lub o podobnym zakresie obowiązków;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS-Office oraz urządzeń biurowych
  • Punktualność, obowiązkowość oraz schludność
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, również przy zmieniających się priorytetach i pod presją czasu,
  • Pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z karty sportowej, owocowy początek tygodnia
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole nastawionym na współpracę
  • Nowoczesne i dogodne lokalizacyjnie biuro
  • Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem

Chciałbyś nas poznać? Zapraszamy na stronę www.maxizoo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)“.

Ogłoszenie archiwalne