Oferta pracy

Office Assistant

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.O firmie

  • Ogrodowa 58, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Ogrodowa 58

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa administracyjna i recepcyjna biura

  • Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • Koordynacja spotkań i organizacja sal konferencyjnych

  • Organizacja wyjazdów szkoleniowych

  • Wsparcie administracyjne współpracowników

  • Kontrola zapasów materiałów biurowych oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami i kurierami

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: licencjat lub w trakcie studiów

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysoka kultura osobista

  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • Samodzielność, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy

  • Zdolności interpersonalne – komunikatywność i praca w zespole

  • Odpowiedzialność, skuteczność, dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz możliwość podnoszenia umiejętności zawodowych

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Biuro w dogodnej lokalizacji - okolice Ronda Daszyńskiego

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek. Zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

Przewiń do profilu firmy