Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Unique One Sp. z o.o.

Office Assistant

Unique One Sp. z o.o.O firmie

  • Niedźwiedzia 2A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Niedźwiedzia 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa biura

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentów

  • Ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej; obsługa przesyłek kurierskich

  • Odbieranie połączeń telefonicznych

  • Prowadzenie kalendarza i obsługa spotkań

  • Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji w formie papierowej i elektronicznej

  • Tworzenie prostych dokumentów, prezentacji, zestawień wydatków, porównań ofertowych

  • Dbanie o porządek w biurze

  • Prowadzenie firmowej kasy

  • Inne działania związane z biurową obsługą firmy

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność, zaradność i zaangażowanie

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek-piątek od 9 do 17)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów;

  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy;

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Wycieczkę do Barcelony po 5 latach stażu, po 10 latach Hongkong!

Dynamicznie rozwijająca się agencja marketingu zintegrowanego należącą do grupy Unique, wysoko oceniana w badaniach branżowych i wielokrotnie nagradzana, obsługująca szeroki wachlarz międzynarodowych klientów i znanych marek poszukuje kandydatów na stanowisko: Junior Account Executive

Jeśli chcesz prowadzić projekty dla znanych międzynarodowych klientów, tworzyć i wdrażać strategie promocyjne marek, współdziałać z działem kreacji i produkcji, nie boisz się wyzwań i jesteś osobą kreatywną to stanowisko jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy