Oferta pracy

Office Assistant

ONE House Sp. z o.o.

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji i kompleksowa administracja biura

  • przyjmowanie gości, zarządzanie kalendarzem spotkań

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie

  • współorganizowanie szkoleń i eventów firmowych

  • nadzór nad zamówieniami artykułów biurowych i spożywczych

  • wsparcie w ewidencji wyposażenia biura

  • dbanie o utrzymanie porządku w biurze i dobry wizerunek firmy

  • wsparcie w bieżących tematach administracyjnych wszystkich działów w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów

  • doświadczenia minimum pół roku w obszarze administracji - mile widziane

  • odpowiedzialnego i proaktywnego podejścia do pracy

  • wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

  • samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę

  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office i obsługi urządzeń biurowych

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego

To oferujemy

  • stabilne stanowisko i możliwość rozwoju zawodowego

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi usprawniających pracę

  • prywatne ubezpieczenie medyczne

  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę

  • pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pokoje gier i masażu

  • kompleksowy program onboardingu i wsparcie działu HR

  • klub Yerba Mate

Grupa Kapitałowa ONE House to Grupa składająca się z siedmiu spółek, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production Digital. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów.

ONE House. All for marketing.

Jesteś osobą zorganizowaną, chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze Administracji oraz mieć realny wpływ na funkcjonowanie biura i jego rozwój w ramach Grupy a potrzebujesz tylko sprzyjającej przestrzeni

Zapraszamy Cię na pokład ONE House!

Przewiń do profilu firmy