Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Assistant

HINES POLSKA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Godziny pracy:8:00-16:30, 8:30-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Gości i Klientów firmy.

  • Przyjmowanie i przekazywanie połączeń telefonicznych.

  • Koordynacja kalendarza spotkań Zarządu.

  • Dokonywanie rezerwacji związanych z podróżami krajowymi i zagranicznymi dla pracowników firmy.

  • Sporządzanie różnych dokumentów, pism, wypełnianie formularzy.

  • Obsługa przesyłek, poczty przychodzącej i wychodzącej.

  • Dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów.

  • Współpraca z kurierami.

  • Wsparcie administracyjne pracowników.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze.

  • Wykonywanie innych zleconych prac administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość pakietu Office.

  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dokładność.

  • Zaangażowanie.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Sumienność, dokładność i zorientowanie na cel.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość doskonalenia zawodowego,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • benefit system.

Międzynarodowa firma działająca w branży deweloperskiej oraz zarządzania nieruchomościami, posiadająca biura w 27 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Przewiń do profilu firmy