Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office Assistant

MALEK recruitment

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Szpitalna 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna i organizacyjna biura

  • przygotowywanie raportów rynkowych o zmianach personalnych

  • zarządzanie kalendarzem i organizacja spotkań

  • kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług

  • zamawianie niezbędnych artykułów biurowych

  • zarządzanie korespondencją i dokumentacją

  • wsparcie działań zespołu rekrutacyjnego

Nasze wymagania

  • dokładność i świetne zdolności organizacyjne

  • otwartość, ciekawość i chęć do uczenia się

  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie

  • studia wyższe - ukończone lub w toku (mile widziane kierunki: psychologia, socjologia, pedagogika, ZZL)

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • swobodna obsługa pakietu MS Office

To oferujemy

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego z możliwością przejścia do zespołu rekrutacyjnego

  • szkolenia wdrożeniowe

  • dołączenie niewielkiego, zgranego i otwartego zespołu, w którym każda osoba ma kluczowe znaczenie

  • bieżący feedback i coroczne rozmowy podsumowujące

  • spotkania integracyjne i świąteczne

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Jesteśmy butikiem rekrutacyjnym działającym na rynku od 2007 roku.

Specjalizujemy się w prestiżowych rekrutacjach na stanowiska kierownicze i zarządcze.

Naszymi klientami są największe firmy działające w Polsce.

Przewiń do profilu firmy